call
Surah Rahman Turk Ceviri

Surah Rahman with Translation in Turkish
Sure Rahman Türk Kuran Pak, yani Suresi Ar Rahman çoğu sayın Suresi biri gerektiren İslami bir uygulamadır. Bu güzel tasarlanmış uygulama tam Suresi e 4 popüler reciters (Kari) sesi de Türkçe tercümesi, güzel MP3 recitation (Tilawat) ile Rehman ve Suresi Ar Rahman, öğrenmek dinlemek, okumak ve ezberlemek özellikler indirirken diğer değer gerektirir.

Bu büyük Suresi app atfedilen özellikleri şunlardır:
• Bütün surenin Türkçe Çeviri
• Ayrıca, dahil 11 diğer dillerde Çeviri Fransızca, İspanyolca, Çince, Farsça, İtalyanca, Hollandaca, Endonezyaca, İngilizce Hintçe, Malay, Bengalce, İngilizce (Sahih) (Elmalılı) dahildir.
• Popüler Kuran reciters sesle Mp3 Dinle Tilawat içerdiğini: Kari Abdul Rahman Al Sudais, Qari Mishary Rashid Al Afsay, Qari Abdulbasit Abdussamed & Qari Saad Al Ghamdi.
• Ayrıca, Uygulama dili İngilizce, Malay, ve Endonezya olmak üzere üç versiyonu dönüşebilir.
• Harf çevirisi özelliği Arapça Kur'an okumak edemeyenler yardımcı olur.
• Yararları ve Blessings sekmesi Kur'an-ı Kerim bu güzel Bölümde faydaları, erdemlerini ve önemini okumanızı sağlayacaktır.
• Güzel tasarım, mükemmel okunabilirlik ve özelleştirme özellikleri, dinleme, okuma ve herhangi bir güçlük olmadan Suresi Ar Rahman öğrenmek için kullanıcı etkinleştirin.

Kuran Majeed bu ilahi bölümü indirin ve okuma ve Türk ve 11 diğer dillerde çeviri ile Suresi e Rahman duygulu okunmasının dinlemeye başlayın. Şüphesiz Kur'an deyişle, tek kalplere teselli bulur.

Screenshots

Screen Shot Image
Screen Shot Image
Screen Shot Image

About App

Updated

Jan 25, 2016

Size

15M

Installs

500 - 1,000

Current Version

1

Post a Comment

 

Related Apps

Sitemap Copyright © 2024 QuranReading.com - All Rights Reserved.